Kogemused

Meie laialdased kogemused

Ettevõttel on kogemuse pagasit rohkem kui 12 aastat. Selle ajaga on saanud ehitada, renoveerida, juhtida projekte, teostada omanikujärelevalvet, teha ekspertiise, olla KredExi tehnilise konsultandi teenuse pakkuja, nõustada kliente kinnivara soetamisel ja paljus muus.

“Firma esindaja Ruve Visnapuuga läbirääkimiste käigus meeldis mulle, et ta kuulas ja võttis arvesse minu pikalt läbimõeldud soove, andis kindlust, et antud elamu puhul on minu nägemus õige ning jagas soovitusi. Mul on hea meel, et minu maja renoveeris Accurato Fassaadid!"
Ä.Alunurm
eramaja omanik

Erakliendid

Oleme teostanud eramajade üldehitust, renoveerimist, fassaaditöid. Teostanud omanikujärelevalvet, nõustanud kliente enne ehituse algust, kui ka ehituse ajal, sh. uusarenduste korterite puhul. Teinud korterite ja eramute ostueelseid ja järgseid kontrolle ning andnud hinnanguid vanemate hoonete konstruktsioonidele. Osutanud nõustamist ehitamisel protsessi teatud etappidel, isegi, kui kliendil on olnud eraldi omanikujärelevalve spetsialist.

Korteriühistud

Ettevõte on olnud ehitaja rollis mitmete majade renoveermisel, sh. KredExi toetuste raames. Oleme aidanud kaasa mitmekümnete korterelamute renoveerimisele, pakkudes nõustamist, KredExi tehnilise konsultandi teenust, omanikujärelevalvet ja asjatudlikku nõustamist.

"Iga detail ja euro kulutus sai alati läbi räägitud ja läbi kaalutud. Ruve ei andnud kunagi lubadusi, mida nad poleks suutnud täita, ja hoidis jalad maas nii tellijal kui ka töövõtjatel. Meie maja on laitmatus korras siiani!“ (maja renoveeriti 2012)
Toomas Artma
KÜ Veskitammi 9

Ühiskondlikud ja Ärihooned

Oleme olnud partneriks äriettevõtetele, aidates kaasa omanikujärelevalvena näiteks tanklate, tootmis- ja ärihoonete ehitamisele. Meid on kaasatud objekti eelarve jälgimiseks, küsitud hinnanguid ehituskvaliteedi kohta.  Riiklikus sektoris oleme ehitanud, olnud objektidel omanikujärelevalvena ja teostanud ekspertiise.

Me pakume klientidele parimat teenust

Teadmised, Oskused, Kvaliteet